Valeda Light Delivery System

Anasayfa Ürünler

Valeda Light Delivery System

urun-gorseli

Valeda Light Delivery System

Valeda, kuru yaşa bağlı makula dejenerasyonundan yakınan hastalar için daha parlak bir ufuk sunuyor.

Valeda, hücresel işlevi uyarmak için ışık yayan diyotlar (LED'ler) kullanır ve bu da mitokondri içinde gelişmiş enerji üretimine yol açar.

Valeda, 590, 660 ve 850 nm dalga boyları sunar. Bilimsel literatürde, bu dalga boyları yaşa bağlı makula dejenerasyonunda (AMD) önemli olan bağımsız hücresel mekanizmaları ele alır.

Hem 660 hem de 850 nm dalga boyları, sitokrom c oksidazdaki (CCO) hücresel fotoaseptörlerle bilinen etkileşimlerine göre seçildi. 660 ve 850 nm dalga boyları, CCO'da sırasıyla elektron transferini ve oksijen bağlanmasını teşvik ederek mitokondri fonksiyonunun restorasyonuna ve metabolik aktivitede artışlara (yani enerji üretimi) ve enflamatuar olaylarda ve hücre ölümünde inhibisyona yol açar.

590 nm, ıslak formun gelişimine katkıda bulunan kan damarlarının oluşumunu uyaran bir sinyal proteini olan vasküler endotelyal büyüme faktörünün (VEGF) ekspresyonunu doğal olarak inhibe eder. Aynı zamanda, hücrede oksidatif stres aracılı hasarı azaltan ve lokal O 2 dağıtımını artıran sinyal proteini nitrik oksidi arttırır.

Valeda, klinisyenin ofisinde kullanım kolaylığı için tasarlanmış tıbbi bir cihazdır

Valeda, özellikle oftalmik uygulamalar için tasarlanmış ilk ve tek PBM cihazıdır.

Tedaviler, üç haftalık bir süre boyunca göz başına 9 seanslık bir seri halinde verilir. Her tedavi seansı göz başına 5 dakikadan az sürer.

Valeda, kuru yaşa bağlı makula dejenerasyonu dahil oküler hastalıkların ve bozuklukların tedavisi ile ilgili tıbbi iddialar için CE İşareti Sertifikası verilen tek PBM cihazıdır.

User Manual

İNDİR

Kullanım Kılavuzu - Türkiye

İNDİR

İHTİYAÇLARINIZA EN UYGUN ÇÖZÜMLER.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, teknik destek talepleriniz ya da diğer tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İste

Kapat